حملۀ ویروس کرونا به بشریت

5
1720

بیگ بنگ: انسان مورد حمله قرار گرفته است. این حمله به بیگانگان شاخدار بزرگ مربوط نمی‌شود، بلکه متعلق به مهاجمان بسیار کوچکی است که به راحتی دیده نمی‌شوند. در سرتاسر کره زمین(منزلگاه بشریت) انسان‌های مبتنی بر دی‌ان‌ای مورد حملۀ ویروس سارس کُوو-۲ مبتنی بر آران‌ای قرار گرفته‌اند.

SarsCov Niaidاین ویروس بیماری ِ بنام کووید-۱۹ را به وجود می‌آورد که در برنامه‌نویسی مجدد سلول‌های انسان و تبدیل آنها به زامبی‌هایی که نسخه‌هایی از خودشان را تولید و منتشر می‌کنند، تخصص دارد. در اینجا یک تصویر بزرگنمایی شده از سلول انسان را می‌بینید که ویروس کرونای جدید- SARS-CoV2 (نارنجی) به آن حمله کرده است.

نبردی حماسی که در آن دو گونه تا سر حد مرگ با یکدیگر مبارزه می‌کنند بر روی کرۀ زمین غیرعادی نیست و فقط برخی از آنها می‌توانند انسان‌ها را نیز درگیر کنند. حتی در این صورت، بیشتر انسان‌ها بقا می‌یابند. انتظار می‌رود پس از گذشت چند سال، انسان در نبرد با این ویروس مرگبار پیروز شود – اما فقط پس از اینکه میلیون‌ها انسان کشته شوند و تریلیون‌ها ویروس کرونا نابود گردند!

سایت علمی بیگ بنگ / منبع: apodارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

5 دیدگاه‌ها

  1. این ویروس چون سازندش و یا بهتر بگیم دوبلیکایت هایش توسط سلول افراد مختلف با نژادها و گذشته های مختلف بوجود میاد میتواند به شکلها و با عوارض مختلف تکثیر پیدا کنه و همیشه یک نوع نمونه!