حیات زمینی منشاء فضایی دارد!

2
313

بیگ بنگ: دانشمندان دانشگاه شفیلد با کشف شکل‌های بیگانه در جو زمین مدعی شدند نوعی حیات فرازمینی کشف کرده اند.این تیم بالن‌های «استریلی» را برای تحقیقات به ارتفاع ۲۷ کیلومتری زمین فرستاده بودند و وقتی بالن‌ها به زمین بازگشتند، با بررسی نمونه‌های که با وسایل نمونه‌برداری مخصوص در آن ارتفاع گرفته شده بود، متوجه ارگانیسم‌های شده‌اند، ارگانیسم‌های که به گفته دانشمندان «به میزان ۹۵ درصد» زمینی نیستند.

biologicalentitiesfromthestratosphere2-1-762x428

گروهی از دانشمندان اخترشناس بریتانیایی خبر از وجود شکل‌های بیگانه کوچکی در جو زمین دادند. به عقید محققان، این شکل‌ها در نگاه اول به صورت بادکنک‌های فشرد‌ه‌ای به نظر می‌رسند. وجود این موجودات بیگانه در اتمسفر همراه با باران شهاب‌سنگ‌ها طی ماه گذشته دیده شده‌اند. به گفته کارشناسان و اخترشناسان دانشگاه شفیلد، این اشکال در لایه‌های استراتوسفر ناپدیدشده‌اند.

پروفسور میلتون وین‌رایت که به عنوان مدیر پروژه تحقیقاتی فعالیت می‌کند در این باره می‌گوید: ابتدا تصور می‌شد این موجودات عجیب بادکنکی طی فرایندهای مختلف از زمین وارد جو استراتوسفر شده‌اند در صورتی که چنین ذراتی نمی‌توانند تا ارتفاع ۲۷ کیلومتری به سمت بالا حرکت کنند. وی افزود ۹۵ رصد از ساختار بیولوژیکی این ذرات منشاء فراز زمینی دارند.

biologicalentitiesfromthestratosphere-1-762x428

این موجودات ۳۰۰ میکرونی که شبیه دیاتوم‌ها هستند هم نمی‌توانند از سطح زمین تا آن ارتفاع رفته باشند، بعضی از نمونه‌ها غبار کیهانی داشتند، احتمالا آنها طی یک بارش شهابی، بعد از در هم ریختن و ذوب شدن شهاب‌سنگ‌ها در جو زمین آزاد شده‌اند.این موجودات زنده نیستند، اما احتمالا DNA قابل استخراج دارند.

تنها فوران خشونت‌آمیز آتشفشان‌های موجود می‌توانست سببب ایجاد این شکل‌ها شود ولی ظرف سه سال گذشته چنین فورانی صورت نگرفته است. تنها نتیجه‌ای که در نهایت گرفته‌ایم آن است که ممکن است این ذرات تنها، نهادهایی بیولوژیکی از فضا باشند. وی اضافه کرد:‌ وجود چنین ذراتی تایید می‌‌کند زندگی در خارج از زمین و در فضای کهکشانی نیز وجود داشته و به سیاره زمین محدود نمی‌شود. ما دقیقاً این موجودات فضای بادکنکی و بیگانه را در ۵۰ متر بالاتر از اتمسفر زمین مشاهده کرده‌ایم.

اگر زندگی از فضا به سمت زمین در حرکت باشد کل دیدگاه ما تغییر خواهد کرد. این می‌تواند حتی روی کتب درسی که تاکنون تدریس می‌شد تاثیرگذار باشد. در حال حاضر ما در حال تحقیق بیشتر برای پی بردن به ماهیت این شکل‌ها هستیم که طی فرایند پرتاب شهاب سنگ‌ها دیده شده‌‌اند.

تحقیقات این گروه

Read More : http://www.dailygalaxy.com/my_weblog/2013/09/claims-of-extraterrestrial-life-found-in-earths-stratosphere-challenged.html

http://news.sky.com/story/1143906/alien-bugs-discovered-in-earths-atmosphereارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه‌ها