کتاب جدید هاوکینگ: ” تاریخچه مختصر من”

دانشمند مشهور استیون هاوکینگ در صدد است کتاب جدیدش بنام “تاریخچه مختصر من” را که دیدگا‌ه های جالبی را در خصوص زندگی‌اش مطرح می‌کند، منتشر کند.

این دانشمند که از بیماری نورون عصبی رنج می برد، این کتاب را به طور کامل به لطف توسعه فن آوری های جدیدش نوشته است. هاوکینگ یکی از معروف ترین دانشمندان در جهان است و یک نویسنده بسیار موفق است. کتاب تاریخچه مختصر زمان بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش رفته و به ۴۰ زبان ترجمه شده است.

Stephen Hawking's Universe

استیون هاوکینگ این بار به جای نوشتن کتاب در مورد کیهان، در حال منتشر کردن کتابی در مورد زندگی اش می باشد.

ناشران کتاب “تاریخچه مختصر من” معتقدند این کتاب به عنوان شخصی ترین کتاب در مورد هاوکینگ میباشد و این موضوع را مطرح می کند که “تاریخچه مختصر زمان” چگونه نوشته شد و موضوعاتی در مورد: جزئیاتی مربوط به کودکی وی در لندن پس از جنگ، سال‌های حضور در هاروارد و کمبریج، گسترش بیماری‌اش، ازدواج‌ها، خانواده و احساسات فکری‌اش ارائه می‌دهد.

سخنگوی مطبوعاتی انتشارات بنتم گفت: پروفسور استیون هاوکینگ در حال کار با فن آوری اینتل برای افزایش ارتباطش میباشد. اگر چه کتاب “تاریخچه مختصر من” با استفاده از این فن آوری جدید نوشته شده ، اما این فناوری هنوز در حالت آزمایشی است. پروفسور هاوکینگ با استفاده از سیستم خود در طی سال های متمادی و به وسیله این فناوری کتاب “تاریخچه مختصر من” را نوشته است. هاوکینگ در طول جنگ جهانی دوم در آکسفورد به دنیا آمد، پدر و مادرش فرانک و ازابل هستند. او به مدت ۳۰ سال، استاد ریاضیات در دانشگاه کمبریج بوده ، و کتاب های پر فروشی در مورد کیهان شناسی نوشته است.

پزشکان تشخیص دادند که او در سن ۲۱ سالگی به بیماری نورون حرکتی ( ALS ) مبتلا شده است.در سال ۱۹۹۵ زمانی که هاوکینگ به پایان ازدواج خود با همسر اولش جین رسید با پرستار خود، الین میسون، ازدواج کرد. داستان بعدی سو استفاده میسون از هاوکینگ را نشان می دهد و …
این کتاب که با تصاویری از زندگی پروفسور هاوکینگ مزین شده در ۱۲ سپتامبر سال ۲۰۱۳ منتشر خواهد شد.

Read More : http://www.dailymail.co.uk/news/article-2375815/A-brief-history-Professor-Stephen-Hawking

(21 نفر , میانگین : 4٫29 از 5)
لینک کوتاه مقاله : https://bigbangpage.com/?p=4116

سمیر الله‌وردی

کارشناس عمران، علاقمند به نجوم، کیهان شناسی، فیزیک و تکنولوژی های جدید می باشد و بعنوان نویسنده علمی- نجومی در وب سایت بیگ بنگ فعالیت می کند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. abdolreza گفت:

    کاش میشد دانلودش کرد.نمیشه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.