بیگ بنگ: کتاب آشنایی با ستاره شناسی مقدماتی، کتابی مناسب برای تمامی اقشار جامعه اعم از افرادی که شناخت چندانی نسبت به علم ستاره شناسی ندارند و همچنین منجمان آماتور که در زمینه ی نجوم رصدی می خواهند فعالیت داشته باشند، می باشد.

آشنایی با ستاره شناسی مقدماتی
نام: Introduction to Astronomy‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
نویسنده: استیو لاریتسون
ترجمه: امیر علی توجه
موضوع: نجوم، ستاره شناسی
تاریخ انتشار: اردیبهشت 1397
تعداد صفحه: 120
وب‌سایت منتشر کننده: bigbangpage.com
قیمت: 6000 تومان با تخفیف 3000 تومان
نسخه PDF

دانلود بخش کوتاهی از کتاب

خـرید — دانـلود این کـتاب از لـینک زیـر

هدف این کتاب، آشنایی خوانندگان با دنیای بسیار زیبای ستاره شناسی می باشد. این کتاب فرض بر این دارد که خواننده دانش بسیار محدودی در زمینۀ ستاره شناسی دارد و قصد دارد با علم ستاره شناسی آشنا شود. این کتاب مقدمه ای بر علم ستاره شناسی می باشد. در این کتاب، سیارات منظومه شمسی همراه با تصاویر جذاب و رنگی به طور کامل بررسی شده اند و همچنین صورت های فلکی آسمان شب به شکلی توضیح داده شده اند و به تصویر کشیده شده اند که خوانندگان کتاب بتوانند به راحتی صورت های فلکی را در آسمان شب پیدا کنند و اجرام زیبایی که در این صورت های فلکی قرار دارند را با دوربین دوچشمی یا تلسکوپ رصد کنند و در این کتاب اطلاعات کاملی در خصوص این اجرام گفته شده است.

همچنین در این کتاب، روش هایی که ستاره شناسان برای تفکیک انواع ستارگان از یکدیگر بکار برده اند گفته شده است. این کتاب دارای اطلس آسمان شب و راهنمای آسمان شب برای تمامی ماه های سال می باشد. امیدواریم که بتوانیم خوانندگان این کتاب را با جهان زیبای هستی بیشتر آشنا کنیم. کتاب حیات فرازمینی از دیگر کتاب های ترجمه شده  امیر علی توجه، مترجم این کتاب می باشد.

خرید کتاب بصورت کاغذی از اینجا

فهرست کوتاه مطالب:

پیشگفتار

مقدمه

اجرام آسمانی

خورشید

سیارات

صورت‌های فلکی

وضعیت ستارگان در ماه های مختلف سال

اطلس آسمان

دوستان و همراهان گرامی در صورت بروز خطا در دانلود کتاب از طریق صفحه تماس با ما  مراتب را اطلاع دهید، حتما پیگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

4 دیدگاه

    1. درود، بعد از خرید مستند یا کتاب بصورت اتوماتیک یک نسخه به ایمیل خریدار ارسال می شود.